Uitslag GG2015

Naam Voornaam Plaats Club Ploegnaam
Straub Britt 1 Olympia Utrecht jeugd_A20
Franken Dean 2 Hercules Dordrecht jeugd_A20
Laaouina Driss 1 Olympia Utrecht jeugd_A23
Umaev Deni 2 Borz Antwerpen jeugd_A23
Dudaev Abdulla 3 Gent Kampioen jeugd_A23
Leclercq Lucas 4 Escautpontois jeugd_A23
Chupanov Abdoullah 1 Sultan Liëge jeugd_A25
Edvi Bandi 2 Olympia Utrecht jeugd_A25
Gazakhmaev Akraman 3 Montagne jeugd_A25
Magomedov Abdulla 3 Gent Kampioen jeugd_A25
Sulejmanov Hamsa 5 RSV Rheinbach jeugd_A25
Sulejmanov Makhmud 5 RSV Rheinbach jeugd_A25
Saitenoy Rémy 7 Escautpontois jeugd_A25
Arbiev Daniel 8 Beltoy jeugd_A25
Joghi Jern 9 Hercules Dordrecht jeugd_A25
Laaouina Ilias 1 Olympia Utrecht jeugd_A26
Moukaliev Mikail 2 RV Satiev jeugd_A26
Arakelyan Karen 3 Borz Antwerpen jeugd_A26
Willot Lionel 4 Escautpontois jeugd_A26
Ilyasov Wahid 1 Gent Kampioen jeugd_A28
Abakarov Uvays 2 Montagne jeugd_A28
Pirbayev Abdoullah 3 Sultan Liëge jeugd_A28
Spreeuw Chris 3 Olympia Utrecht jeugd_A28
Tankiyev Khamzat 5 Gent Kampioen jeugd_A28
Baas Darrel 5 Olympia Utrecht jeugd_A28
Kazabiyev Amin 7 Gent Kampioen jeugd_A28
Sulejmanov Abdullah 1 RSV Rheinbach jeugd_A29
Stijlaart Ray 2 Olympia Utrecht jeugd_A29
Abakarov Arsen 3 Montagne jeugd_A29
Smit Brooklyn 3 Olympia Utrecht jeugd_A29
Katsiev Maharbek 5 Hasselt jeugd_A29
Sulikov Ali 5 Sultan Liëge jeugd_A29
Dudaev Adlan 7 Gent Kampioen jeugd_A29
Khakimov Askhab 1 Borz Antwerpen jeugd_A32
Adilovski Yacine 2 US Metro jeugd_A32
Ilyasov Ilman 3 Gent Kampioen jeugd_A32
Baas Reno 3 Olympia Utrecht jeugd_A32
Alijev Muslim 5 Vainakhessalem jeugd_A32
Yovchev Atilla 5 Beltoy jeugd_A32
Ceyhan Alaatin 7 Olympia Utrecht jeugd_A32
Gaysumov Hanif 8 Hasselt jeugd_A32
Baskhanov Issa 9 Vainakhessalem jeugd_A32
Daoudov Khizir 10 Borz Antwerpen jeugd_A32
Magomaev Islam 1 Beltoy jeugd_A35
Edvi Mitchell 2 Olympia Utrecht jeugd_A35
Arbiev Malik 3 Beltoy jeugd_A35
Dosjayev Malik 3 Vainakhessalem jeugd_A35
Vakhayev Beslan 5 Gent Kampioen jeugd_A35
Klarholz Jaylano 5 Olympia Utrecht jeugd_A35
Nacer Ismael 7 OS Fives jeugd_A35
Baegen Storm 1 Olympia Utrecht jeugd_A38
Semik Kilo 2 Olympia Utrecht jeugd_A38
Welten Samuel 1 Olympia Utrecht jeugd_A42
Kochiev Mikchail 2 OS Fives jeugd_A42
Turkoz Mustafa Cihat 3 Gent Kampioen jeugd_A42
Yagmur Yusuf 4 Beltoy jeugd_A42
Daoudov Deni 1 Borz Antwerpen jeugd_A47
Khachatryan Ramzik 2 Beltoy jeugd_A47
Sarouan Sarayli 1 Olympia Utrecht jeugd_A53
Kerimov Abdoullah 2 Sultan Liëge jeugd_A53
Shabazov Amin 3 Gent Kampioen jeugd_A53
Tisayev Rasul 1 Hasselt jeugd_B32
Sodulaev Khalid 2 Borz Antwerpen jeugd_B32
Saubanov Idris 3 Sultan Liëge jeugd_B32
Khakimov Adam 3 Borz Antwerpen jeugd_B32
Vakhabov Mansur 5 Gent Kampioen jeugd_B32
Kagermanov Saiaf 5 Vainakhessalem jeugd_B32
Abdurachidov Ilyas 1 Borz Antwerpen jeugd_B35
Sulejmanov Shamil 2 RSV Rheinbach jeugd_B35
Murdalov Hamza 3 Beltoy jeugd_B35
Moutiev Said 3 Hasselt jeugd_B35
Tsitskiev Ousman 5 Sultan Liëge jeugd_B35
Mudayev Suliman 5 Montagne jeugd_B35
Straub Rick 7 Olympia Utrecht jeugd_B35
Vagabov Mansour 8 Sparta Kelmis jeugd_B35
Abdulkhadjiev Zeindi 9 Vainakhessalem jeugd_B35
Khaidirov Khamzat 10 US Metro jeugd_B35
Bashtarov Islam 11 US Metro jeugd_B35
Altemirov Deny 1 Gent Kampioen jeugd_B38
Amaev Akram 2 Vainakhessalem jeugd_B38
Chupanov Musa 3 Sultan Liëge jeugd_B38
Soltiev Bouvaissar 3 US Metro jeugd_B38
Popa Marian 5 Beltoy jeugd_B38
Bardalov Baisangur 5 Hasselt jeugd_B38
Gatagov Mukhammad 7 Sultan Liëge jeugd_B38
Landouzy Allan 8 Escautpontois jeugd_B38
Tisayev Said 9 Hasselt jeugd_B38
Kagermanov Mouskhab 10 Vainakhessalem jeugd_B38
Tagirgadjiyev Abdoullah 11 Sultan Liëge jeugd_B38
Gaysumov Malik 12 Borz Antwerpen jeugd_B38
Aliyev Hassan 1 Sultan Liëge jeugd_B42
Tabaev Ibrahim 2 Vainakhessalem jeugd_B42
Hatos Raul 3 US Metro jeugd_B42
Ozdamirov Ramzan 3 Montagne jeugd_B42
Bardalov Abdulmalik 5 Hasselt jeugd_B42
Gazakhmaev Muslim 5 Montagne jeugd_B42
De Roover Nick 7 Hasselt jeugd_B42
Dibuono Marley 8 De Halter Zaandam jeugd_B42
Papasvilli Paco 9 Olympia Utrecht jeugd_B42
Straub Tim 1 Olympia Utrecht jeugd_B47
Bersanov Mohmad-emin 2 Hasselt jeugd_B47
Shabazov Musa 3 Gent Kampioen jeugd_B47
Abdulkhadjiev Zelim 3 Vainakhessalem jeugd_B47
Geriev Islam 5 Hasselt jeugd_B47
Veliyev Umar 5 Aachen jeugd_B47
Yagmur Ihsan 7 Beltoy jeugd_B47
Benslama Ilias 8 OS Fives jeugd_B47
Popa Adriana 9 Beltoy jeugd_B47
Chachiachvili loma 10 OS Fives jeugd_B47
Ayubov Shamil 11 Borz Antwerpen jeugd_B47
Osmanov Mairbek 12 Borz Antwerpen jeugd_B47
Musaev Ayoub 1 Sultan Liëge jeugd_B53
Moutiev Islam 2 Hasselt jeugd_B53
Barzukayev Ibragim 3 Gent Kampioen jeugd_B53
Morel Théo 3 Escautpontois jeugd_B53
Arakelyan Levon 5 Borz Antwerpen jeugd_B53
Leclercq Thomas 5 Escautpontois jeugd_B53
Smit Winston 7 Olympia Utrecht jeugd_B53
Sterkenburg Marcel 1 De Halter Utrecht jeugd_B59
Sulikov Abdoullah 2 Sultan Liëge jeugd_B59
Abdurachmanov Muhammad 3 Borz Antwerpen jeugd_B59
Gaziyev Abdurachman 3 Sultan Liëge jeugd_B59
Aliyev Abubakar 5 Borz Antwerpen jeugd_B59
Baegen Rae 5 Olympia Utrecht jeugd_B59
Bonslama Khemessi 7 OS Fives jeugd_B59
Barakhov Mohamed 8 Borz Antwerpen jeugd_B59
Ilyasov Islam 9 Gent Kampioen jeugd_B59
El Mastour Hicham 10 Marshall Baarn jeugd_B59
Onay Yusuf-Ziya 11 Marshall Baarn jeugd_B59
Sterkenburg Tyrone 1 De Halter Utrecht jeugd_B66
Diko Maximilian 2 Beltoy jeugd_B66
Dzhabrailov Dzhabrail 3 Hasselt jeugd_B66
Van Caeneghem Jonas 1 Olympus Kapellen jeugd_B73
Barkinchoyev Ramzan 2 Beltoy jeugd_B73
Barzukaev Mohammad 3 Gent Kampioen jeugd_B73
Arsamakov Rasul 4 Gent Kampioen jeugd_B73
Adilgeriyev Imran 1 Borz Antwerpen jeugd_C 42
Zoumsoev Said 2 OS Fives jeugd_C 42
Akhmyarov Khalid 1 Sultan Liëge jeugd_C 50
Ahmedov Ahmed 2 Beltoy jeugd_C 50
Sadulaev Adlan 3 Montagne jeugd_C 50
Adilovski Resul 1 US Metro jeugd_C 58
Kandoussi Adam 2 Olympia Utrecht jeugd_C 58
Abdulmarzjidov Saifoela 3 Borz Antwerpen jeugd_C 58
Salimov Kyashif 3 Beltoy jeugd_C 58
Ibragimov Akhmed 5 Borz Antwerpen jeugd_C 58
Pirbayev Omar 5 Sultan Liëge jeugd_C 58
Krysinski Valentin 7 Lievin jeugd_C 58
Prestot Brian 1 Lievin jeugd_C 63
Veliyev Ibragim 2 Aachen jeugd_C 63
Ibragimov Magomed 3 Borz Antwerpen jeugd_C 63
Muradyan Hovannes 3 Escautpontois jeugd_C 63
Aliyev Salman 5 Vainakhessalem jeugd_C 63
Ayubov Rizvan 5 Borz Antwerpen jeugd_C 63
Dalgiev Jahja 7 Borz Antwerpen jeugd_C 63
Bersanov Mansur 8 Hasselt jeugd_C 63
Taissoumov Islam 9 Nimes jeugd_C 63
Tomov Yakub 1 Nimes jeugd_C 69
Prestot Trey 2 Lievin jeugd_C 69
Zadayev Samvel 3 Escautpontois jeugd_C 69
Iriskhanov Khavaj 3 US Metro jeugd_C 69
Roelans Rick 5 Olympus Kapellen jeugd_C 69
Razvanov Abdulla 5 Aachen jeugd_C 69
Abubakirov Malik 7 Montagne jeugd_C 69
Vagabov Imam 8 Kelmis jeugd_C 69
Sulejmanov Musa 1 RSV Rheinbach jeugd_C 76
Adilovski Omer 2 US Metro jeugd_C 76
Pliev Ibrahim 3 Gent Kampioen jeugd_C 76
Salah Brian 1 Marshall Baarn jeugd_C 85
Sbaa Brahim 1 Borz Antwerpen jun_sen 57
Gamboulatov Djakhar 1 Sparta Kelmis jun_sen 61
Mutaev Yusoup 2 Nimes jun_sen 61
Lisicki Maverick 3 Escautpontois jun_sen 61
Konopka Angelo 4 Kelmis jun_sen 61
Baymuradov Gusen 1 RV Satiev jun_sen 65
Mohammadi Nematallah 2 Sandow Arnhem jun_sen 65
Baymuradov Gasaiv 3 RV Satiev jun_sen 65
Mulder Wesley 3 Bodyfit Amsterdam jun_sen 65
Somon Jordan 5 Calonne-Ricouart jun_sen 65
Chahchouhi Karim 5 Belleus jun_sen 65
Tomov Abdulla 1 Nimes jun_sen 70
Ulbaev Ramdi 2 Borz Antwerpen jun_sen 70
Niazi Masoud 3 Sandow Arnhem jun_sen 70
Zamsaev Adam 5 OS Fives jun_sen 70
Sarojan Armen 5 Sandow Arnhem jun_sen 70
Daud Matei 5 Borz Antwerpen jun_sen 70
Dierckx Liam 7 Olympus Kapellen jun_sen 70
Matei Claudiu 8 Borz Antwerpen jun_sen 70
Alcolir Hicham 9 Vainakhessalem jun_sen 70
Tchikov Abdelghani 1 OS Fives jun_sen 74
Chupalaev Isa 2 Borz Antwerpen jun_sen 74
Onzia Nils 3 Olympus Kapellen jun_sen 74
Dashajev Magomed 3 Borz Antwerpen jun_sen 74
Tournay Lucas 5 Lievin jun_sen 74
Magomadov Magomed 5 Borz Antwerpen jun_sen 74
Sterkenburg Willem 7 De Halter Utrecht jun_sen 74
Omarov Abdoullah 1 Sultan Liëge jun_sen 86
Koval Oleksander 2 Simson KDO jun_sen 86
Alsodani Saif 3 Olympus Kapellen jun_sen 86
Mohseni Moein 3 Sandow Arnhem jun_sen 86
Van Ginkel Coen 5 Borz Antwerpen jun_sen 86
Francois Maxime 5 US Metro jun_sen 86
Temirsultanov Tamerlan 1 Borz Antwerpen jun_sen 97
Azzouzi Tarik 2 Borz Antwerpen jun_sen 97
Berkenbosch joey 3 Bodyfit Amsterdam jun_sen 97
Mohammadi Mahmoud 1 Sandow Arnhem jun_sen 125
Istapaev Chadzi-Murad 2 Borz Antwerpen jun_sen 125
Bihariesingh Vashisht 3 Hercules Dordrecht jun_sen 125
Bracht Harrie 4 Simson KDO jun_sen 125

 

Club Plaats Punten
Borz Antwerpen 1 105
Sultan Liége 2 72
Olympia Utrecht 3 67
Hasselt 4 55
Gent Kampioen 5 47
Beltoy 6 45
Vainakhessalem 7 42
US Metro 8 37
RSV Rheinbach 9 24
Montange 10 23
Escoupontois 11 22
OS Fives 12 22
Sandow Arnhem 13 20
Aachen 14 17
Nimes 15 17
Olympus Kapellen 16 15
Lievin 17 14
De Halter Utrecht 18 10
RV Satiev 19 8
Simson KDO 20 4
Bodyfit Amsterdam 21 3
Sparta Kelmis 22 3
Hercules Dordrecht 23 2
Marschall Baarn 24 2
Belleus 25 1
Calonne-Ricouart 26 1
De Halter Zaandam 27 1
Kelmis 28 1

Winnaars van de Gouden Gordel

Akhmyarov Khalid Sultan Liëge
Sterkenburg Tyrone De Halter Utrecht
Tomov Abdulla Nimes
Share