Gouden Gordel 2013

Plaats

Naam

Voornaam

Club

Categorie

1

Baas

Darrel

Olympia Utrecht

Jeugd_A23

2

Chupanov

Abdulah

Sultan Liége

Jeugd_A23

3

Ilyasov

Wahid

Gent Kampioen

Jeugd_A23

3

Laaouina

Ilias

Olympia Utrecht

Jeugd_A23

5

Matayev

Mohamed

Montagne

Jeugd_A23

5

Sulikov

Ali

Sultan Liége

Jeugd_A23

1

Van Helden

Jeffrey

Hercules Dordrecht

Jeugd_A24

2

Veldman

Renzo

Olympia Utrecht

Jeugd_A24

3

Kadovluev

KBorz Antwerpenn

Beltoy

Jeugd_A24

1

Sadulaev

Khalid

Borz Antwerpen

Jeugd_A25

2

Khakimov

Askhab

Borz Antwerpen

Jeugd_A25

3

Khamzatov

Amin

Montagne

Jeugd_A25

4

Gaysumov

Hanif

Borz Antwerpen

Jeugd_A25

1

Abdurashidov

Ilyas

Olympus Kapellen

Jeugd_A26

2

Khazhmuratov

Ramzan

Montagne

Jeugd_A26

3

Khakimov

Adam

Borz Antwerpen

Jeugd_A26

3

Murdalov

Hamza

Beltoy

Jeugd_A26

5

Druppers

Rens

Olympia Utrecht

Jeugd_A26

5

Kagermanov

Aboe Sayaf

Montagne

Jeugd_A26

1

Yakhodziev

Mansur

Gent Kampioen

Jeugd_A27

2

Zhimiev

Ibragim

Roeselare

Jeugd_A27

3

Dzabrailov

Habib

Roeselare

Jeugd_A27

3

Van Den Berg

Chiel

De Halter Utrecht

Jeugd_A27

5

Mudayev

Soulimov

Montagne

Jeugd_A27

5

Nomen

Danny

Olympia Utrecht

Jeugd_A27

1

Vagabov

Mansour

RV Raeren

Jeugd_A28

2

Mudayev

Suliman

Montagne

Jeugd_A28

3

Baas

Reno

Olympia Utrecht

Jeugd_A28

1

Abdulsalam

Astamirov

Borz Antwerpen

Jeugd_A29

2

Tavgaev

Sayfula

Borz Antwerpen

Jeugd_A29

3

Popa

Maryan

Beltoy

Jeugd_A29

3

Zuiderwijk

Diano

De Halter Utrecht

Jeugd_A29

5

Ceyhan

Alaatin

Olympia Utrecht

Jeugd_A29

5

Magomaev

Islam

Beltoy

Jeugd_A29

1

Stelten

Demi

Olympia Utrecht

Jeugd_A30

2

Chupanov

Ilja

Sultan Liége

Jeugd_A30

3

Mazhidov

Mohammad

Borz Antwerpen

Jeugd_A30

3

Slinkers

Mischon

De Halter Utrecht

Jeugd_A30

5

Ali

Chaban

Beltoy

Jeugd_A30

5

Tulaev

Abdulsalam

Montagne

Jeugd_A30

1

Amaev

Akram

Montagne

Jeugd_A31

2

Straub

Rick

Olympia Utrecht

Jeugd_A31

3

Dukourov

Djabrail

Gent Kampioen

Jeugd_A31

4

Duflos

Mathys

Calonne-Ricouart

Jeugd_A31

5

Soltakhanov

Abdulla

Montagne

Jeugd_A31

1

Dadaev

Abubakar

Roeselare

Jeugd_A32

2

Gezemiev

Ismail

Borz Antwerpen

Jeugd_A32

3

Kagermanov

Moushab

Montagne

Jeugd_A32

4

Adilkhanov

Ibragim

Borz Antwerpen

Jeugd_A32

1

Gaysumov

Malik

Borz Antwerpen

Jeugd_A33

2

Slinkers

Bredi

De Halter Utrecht

Jeugd_A33

3

Van Helden

Jesper

Hercules Dordrecht

Jeugd_A33

4

Khaskhanov

Abdurahim

Borz Antwerpen

Jeugd_A33

1

Veliyev

Umar

Borz Antwerpen

Jeugd_A34

2

Alikhadjiev

Ilyas

Gent Kampioen

Jeugd_A34

3

Ozdamirov

Ramzan

Montagne

Jeugd_A34

1

Makhmatov

Movlet

Roeselare

Jeugd_A35

2

Daoudov

Deni

Borz Antwerpen

Jeugd_A35

3

Gaysumov

Djabrail

Borz Antwerpen

Jeugd_A35

3

Visambaev

Ramali

Roeselare

Jeugd_A35

5

Kochiev

Mickail

Lille

Jeugd_A35

5

Lansheer

Sara

De Halter Utrecht

Jeugd_A35

1

Aliyev

Hassan

Sultan Liége

Jeugd_A36

2

Kagermanov

Aboubakar

Montagne

Jeugd_A36

3

Gazakhmaev

Muslim

Montagne

Jeugd_A36

3

Ringard

Jason

Calonne-Ricouart

Jeugd_A36

5

Lodder

Britt

De Halter Utrecht

Jeugd_A36

5

Popa

Adriana

Beltoy

Jeugd_A36

1

Dzankhayev

Musa

Lille

Jeugd_A37

2

Zuiderwijk

Cheyenna

De Halter Utrecht

Jeugd_A37

3

Istapaev

Mansur

Borz Antwerpen

Jeugd_A37

3

Musaev

Ayub

Sultan Liége

Jeugd_A37

5

Dosayev

Abdulmalik

Borz Antwerpen

Jeugd_A37

5

Sharafi

Ali

Kwik Kruibeke

Jeugd_A37

1

Ragimov

Djabrail

Sultan Liége

Jeugd_A39

2

Van Schaik

Ryan

De Halter Utrecht

Jeugd_A39

3

Boufaida

Amien

Hercules Dordrecht

Jeugd_A39

1

Straub

Tim

Olympia Utrecht

Jeugd_A41

2

Khaskhanov

Abdurahman

Borz Antwerpen

Jeugd_A41

3

Ibragimov

Abdulkarim

Borz Antwerpen

Jeugd_A41

1

Abdurachmanov

Muhamad

Borz Antwerpen

Jeugd_A45

2

Aliyev

Chamzat

Sultan Liége

Jeugd_A45

3

Kaaimolen

Jurgen

De Halter Zaandam

Jeugd_A45

1

Ilyasov

Islam

Gent Kampioen

Jeugd_A47

2

Advan

Helwig

KSV Simson Landgraaf

Jeugd_A47

3

Dosayev

Adam

Borz Antwerpen

Jeugd_A47

1

Murdalov

Mohmad-Emin

Beltoy

Jeugd_A49

2

Arsamakov

Rasul

Gent Kampioen

Jeugd_A49

3

Baegen

Rae

Olympia Utrecht

Jeugd_A49

4

Khaskhanov

Magomed

Borz Antwerpen

Jeugd_A49

5

Dosayev

Ahmad

Borz Antwerpen

Jeugd_A49

1

Sobraliev

Abubakar

Borz Antwerpen

Jeugd_B35

2

Bajkhadjiev

Magomed

Roeselare

Jeugd_B35

3

Shabazov

Musa

Gent Kampioen

Jeugd_B35

4

Zoumsoev

Said

Lille

Jeugd_B35

1

Akhmyamov

Khalid

Sultan Liége

Jeugd_B38

2

Sulikov

Abdoullah

Sultan Liége

Jeugd_B38

3

Dauchez

Mickaël

Calonne-Ricouart

Jeugd_B38

1

Sterkenburg

Marcel

De Halter Utrecht

Jeugd_B41

2

Amaev

Artour

Montagne

Jeugd_B41

3

Gezemiev

Ibragim

Borz Antwerpen

Jeugd_B41

4

Abubakarov

Askhab

Borz Antwerpen

Jeugd_B41

5

Ahmedov

Ahmed

Beltoy

Jeugd_B41

1

Sterkenburg

Tyrone

De Halter Utrecht

Jeugd_B44

2

Veliyev

Ibragim

Borz Antwerpen

Jeugd_B44

3

Boulatov

Alim

Montagne

Jeugd_B44

4

Merzaev

Mouslima

Montagne

Jeugd_B44

1

Omarov

Abdurahman

Sultan Liége

Jeugd_B47

2

Gaziev

Abdurahman

Sultan Liége

Jeugd_B47

3

Burzukayev

Mohammed

Gent Kampioen

Jeugd_B47

3

Sabee

Scott

De Halter Utrecht

Jeugd_B47

5

Ali

Ali

Beltoy

Jeugd_B47

5

Aliev

Abubakar

Borz Antwerpen

Jeugd_B47

1

Aliev

Salman

Montagne

Jeugd_B50

2

Pothuizen

Justin

De Halter Utrecht

Jeugd_B50

3

Abdulmazjidov

Saifoela ​​ ​​​​ 

Borz Antwerpen

Jeugd_B50

4

Ibragimov

Aslan

Montagne

Jeugd_B50

1

Razvanov

Abdulla

Borz Antwerpen

Jeugd_B51

2

Weber

Remi

Calonne-Ricouart

Jeugd_B51

3

Czaikowska

Armando

De Halter Utrecht

Jeugd_B51

1

Tutayev

Mischa

De Halter Utrecht

Jeugd_B53

2

Omarov

Khalid

Sultan Liége

Jeugd_B53

3

Barkinchoev

Ramzan

Beltoy

Jeugd_B53

1

Sulikov

Gamzat

Sultan Liége

Jeugd_B59

2

Yuliyanov

Yuliyan

Hercules Dordrecht

Jeugd_B59

3

Van Caeneghem

Jonas

Olympus Kapellen

Jeugd_B59

1

Zakvzewski

Dawid

Hercules Dordrecht

Jeugd_B69

2

Poulet

Zoë

Lille

Jeugd_B69

1

Daraev

Mohamed-Amin

Beltoy

Jeugd_B74

1

Galand

Axel

Calonne-Ricouart

Jeugd_C54

2

Van De Mark

Yael

De Halter Utrecht

Jeugd_C54

1

Gamboulatov

Djakhar

RV Raeren

Jeugd_C58

2

Vagabov

Imam

RV Raeren

Jeugd_C58

1

Dzankhayev

Ilyas

Lille

Jeugd_C62

2

Abdurashidov

Bilal

Olympus Kapellen

Jeugd_C62

3

Sharafi

Mohammed

Kwik Kruibeke

Jeugd_C62

4

Hendriks

Reggie

De Halter Utrecht

Jeugd_C62

5

Roelans

Rick

Kwik Kruibeke

Jeugd_C62

1

Mizilin

Georgiy

RV Raeren

Jeugd_C66

2

Claus

Amandine

Lille

Jeugd_C66

3

Tomov

Yakub

Roeselare

Jeugd_C66

1

Kadovluev

Ahmed

Beltoy

Jeugd_C74

2

Gaziyev

Abdula

Sultan Liége

Jeugd_C74

3

Tepsurkaev

Vakha

Borz Antwerpen

Jeugd_C74

4

Abdovvloue

Diallo

Kwik Kruibeke

Jeugd_C74

1

Bracquart

Anthony

Calonne-Ricouart

Jeugd_C78

2

Ahmadzai

Bashir

Borz Antwerpen

Jeugd_C78

1

Shemiyev

Islam

Borz Antwerpen

Jeugd_C92

2

Kocharian

Emil

Kwik Kruibeke

Jeugd_C92

1

Istapaev

Chadzi-Murad

Borz Antwerpen

Senioren 120

2

Ganbat

Tulga

Borz Antwerpen

Senioren 120

1

Somon

Jordan

Calonne-Ricouart

Senioren 60

2

Gazakhmaev

Arsen

Montagne

Senioren 60

3

Ismailov

Magomed

Borz Antwerpen

Senioren 60

1

Tomov

Abdulla

Roeselare

Senioren 66

2

Mulder

Wesley

De Halter Utrecht

Senioren 66

3

Alokazai

Samir

Kwik Kruibeke

Senioren 66

3

Khederli

Behzad

Kwik Kruibeke

Senioren 66

5

Naydenov

Mike

Hercules Dordrecht

Senioren 66

5

Tavsultanov

Ibragim

Montagne

Senioren 66

7

Zoumsoev

Adam

Lille

Senioren 66

8

Ulbaev

Ramdi

Borz Antwerpen

Senioren 66

9

Isayev

Achmed

Borz Antwerpen

Senioren 66

1

Germikhanov

Magomed

Montagne

Senioren 74

2

De Wit

Brent

Kwik Kruibeke

Senioren 74

3

Nadery

Sam

Kwik Kruibeke

Senioren 74

3

Ozygala

Marcin

Hercules Dordrecht

Senioren 74

5

Azizi

Ahmadshah

Kwik Kruibeke

Senioren 74

5

Koukouev

Khasan

Borz Antwerpen

Senioren 74

1

Kocharyan

Ernest

Kwik Kruibeke

Senioren 84

2

Istapaev

Djambulat

Borz Antwerpen

Senioren 84

3

Dzankhayev

Arsalbek

Lille

Senioren 84

4

Yousoulov

Yousoup

Montagne

Senioren 84

5

Tchikou

Abdelghani

Lille

Senioren 84

1

Azzouzi

Tarik

Borz Antwerpen

Senioren 96

2

Driai

Abderhamane

Lille

Senioren 96

3

Sambiyev

Turpal Ali

Roeselare

Senioren 96

Share

Recente berichten

Uitslag Gouden Gordel 2019

Plaats

naam

voornaam

club

Categorie

1

Tavzarkhanov

Halid 

Roeselare

jeugd_B32

2

Aslambekov​​ 

Lema

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B32

3

Saltiev​​ 

Zamir

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B32

4

Atnazov

Abdullah

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B32

5

Dauchez

Enzo

Calonne-Ricouart

jeugd_B32

1

Kakhriev

Alikhan

Watt-Lutte

jeugd_B35

2

Sulejmanov

Makhmud

Rheinbach

jeugd_B35

3

Chupalaev

Movsar

Roeselare

jeugd_B35

4

Dzjambekov​​ 

Muhammad-Salah​​ 

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B35

5

Jacob

Maël

Calonne-Ricouart

jeugd_B35

6

Abdurashidov

Isa

jeugd_B35

1

Ilias

laaouina ​​ 

Olympia Utrecht

jeugd_B38

2

Dzeitov

Adam

Roeselare

jeugd_B38

3

Khaloukhoev

Ahmed

Roeselare

jeugd_B38

4

Malsagov

Mohmad-Deni

Borz

jeugd_B38

5

Deressov​​ 

Zajndi

Borz

jeugd_B38

6

Deressov

Zelim

Borz

jeugd_B38

1

Agaev                               

Islam​​ 

SC Roland Hamburg

jeugd_B42

2

Sulejmanov

Abdullah

Rheinbach

jeugd_B42

3

Ilyasov

Wahid

Watt-Lutte

jeugd_B42

4

Askhabov

Abubakar

Gent Kampioen

jeugd_B42

5

Dhzabrailov  ​​        ​​ 

Halil 

Roeselare

jeugd_B42

6

Abdulgeriyev

Ibragim

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B42

7

Yovchev       

Attila

Beltoy

jeugd_B42

8

Turashev

Abdur-Rokhim

Borz

jeugd_B42

9

Jacob

Mathys

Calonne-Ricouart

jeugd_B42

1

Hickman

Giosue Anthony​​ 

WKR Metternich

jeugd_B47

2

Agaev                    

Imam ​​          

SC Roland Hamburg

jeugd_B47

3

Khakimov​​ 

Askhab

Borz

jeugd_B47

4

Magomaev  

Islam

Beltoy

jeugd_B47

5

Yusupov

Abdul-Malik

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B47

6

Edelbekov

Saydul

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B47

7

Iskhabov

Umar

Borz

jeugd_B47

8

Saipov  ​​        

Sayfullah 

Roeselare

jeugd_B47

9

Khatuev​​ 

Asadullah

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B47

10

Mouzaev​​ 

Ashab

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B47

1

Hickman

Skyler Lee​​ 

WKR Metternich

jeugd_B53

2

Ilyasov

Ilman

Watt-Lutte

jeugd_B53

3

Gaziev​​ 

Kazbek

Borz

jeugd_B53

4

Van Loock            

Jaafar 

Beltoy

jeugd_B53

5

Atnazov

Rokhim

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B53

1

Popa                     

Marian  

Beltoy

jeugd_B59

2

Dagaev

Abdul-Kerim​​ 

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B59

3

Mitu                       

Vlad      

Beltoy

jeugd_B59

4

Tataev ​​​​ 

Ovkhan

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B59

5

Dagaev​​ 

Ismail

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B59

6

Kadovluev            

Kaan 

Beltoy

jeugd_B59

7

Mertens

Lukas

Olympus Kapellen

jeugd_B59

8

Germikhanov ​​​​ 

Umar

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_B59

1

Kachatryan        

Razmik    

Beltoy

jeugd_B66

2

Dolgiev

Muhammad

Borz

jeugd_B66

1

Laszlo                

Koppany  

Beltoy

jeugd_B85

2

Dosayev

Abdulmalik

Borz

jeugd_B85

3

Dosayev

Adam

Borz

jeugd_B85

1

Dhzabrailov  ​​      

Habib 

Roeselare

jeugd_C 50

2

Herregodts

Arno

Olympus Kapellen

jeugd_C 50

1

Jacob

François

Calonne-Ricouart

jeugd_C 54

2

Benali

Mohammed​​ 

Olympia Utrecht

jeugd_C 54

1

Khasbulatov ​​​​ 

Ali

Wrestlinglions Bredene

jeugd_C 58

2

Khakimov

Adam

Borz

jeugd_C 58

3

Dzjambekov ​​​​ 

Shoto

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 58

4

Kaykhaev​​ 

Abdullah

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 58

5

Khalidov​​ 

Rashid

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 58

1

Sulejmanov

Shamil

Rheinbach

jeugd_C 63

2

Yusuov​​ 

Yusup

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 63

1

Abdurahmanov

Muhammad

Borz

jeugd_C 69

2

Ilyasov

Islam

Watt-Lutte

jeugd_C 69

3

Adaev​​ 

Abdurahman

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 69

4

Touhami​​ 

Hamza

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 69

5

Musostov

Umar

Wrestlinglions Kortrijk

jeugd_C 69

6

Recki​​ 

Intan

Borz

jeugd_C 69

1

Husheghyan

Alik

Borz

jeugd_C 76

1

Barzukayev​​ 

Ibragim

Gent Kampioen

jeugd_C 85

2

Erdogan

Hikmet

Borz

jeugd_C 85

1

Khazayi​​ 

Milad

Sandow Arnhem

jun_sen 57

2

Adelgeriev

Imran

Borz

jun_sen 57

1

El Kandoussie​​ 

Adam​​ 

Olympia Utrecht

jun_sen 61

2

Irazbiev

Sayfullah 

Borz

jun_sen 61

3

Magomedov​​ 

Ibragim

Borz

jun_sen 61

1

Khakriev

Adam

Tourcoing

jun_sen 65

2

Somon

Jordan

Calonne-Ricouart

jun_sen 65

3

Dauchez

Mathieu

Calonne-Ricouart

jun_sen 65

1

Zoumsoev

Adam​​ 

Watt-Lutte

jun_sen 70

2

Waizy

Baba

Borz

jun_sen 70

3

Shabazov

Musa

Gent Kampioen

jun_sen 70

1

Diri

Abdülbaki

Borz

jun_sen 74

1

Mohseni

Moein

Sandow Arnhem

jun_sen 86

2

Diressov

Denilbek

Borz

jun_sen 86

3

Barkinchoyev  

Ramzan     

Beltoy

jun_sen 86

4

Van Caeneghem

Jonas

Olympus Kapellen

jun_sen 86

5

Goulko               

Leonid        

Beltoy

jun_sen 86

1

Farahani​​ 

Moestafa

Sandow Arnhem

jun_sen 97

2

Khodaverdian  

Amir            

Beltoy

jun_sen 97

3

Özaltan

Haci

Borz

jun_sen 97

1

Sari Imam​​ 

Bahram

Sandow Arnhem

jun_sen 125

2

Van Toor

Timo

Fortius Dordrecht

jun_sen 125

3

Dosayev

Ahmad

Borz

jun_sen 125

 

Share
  1. Open Belgische Kampioenschappen Geef een reactie
  2. Open Belgische kampioenschappen Geef een reactie
  3. Gouden Gordel Geef een reactie
  4. Grard-Konarkowski 2015 Geef een reactie
  5. Worstelkledij Geef een reactie
  6. Le Ceinture D’Or Geef een reactie
  7. Open Belgische Kampioenschappen Vrije Stijl 2014 Geef een reactie
  8. Open Belgische Kampioenschappen 2014 Geef een reactie
  9. Paastoernooi Utrecht 2014 Geef een reactie