De Gouden Gordel 2014

Categorie Naam Voornaam Club Plaats
jeugd_A23 Moukaliev Mikael Verviers Montange 1
jeugd_A23 Curi Beshar US Metro 2
jeugd_A23 Akhmadov Mustafa Kampioen Gent 3
jeugd_A23 Abakarov Uvays Verviers Montange 3
jeugd_A23 Gazakhemaev Akraman Verviers Montange 5
jeugd_A23 Arakelyan Karen Borz Antwerpen 5
jeugd_A23 Laaouina Ilias Olympia Utrecht 7
jeugd_A26 Khakimov Askab Borz Antwerpen 1
jeugd_A26 Aliyev Muslim Verviers Montange 2
jeugd_A26 Adilovski Yacine US Metro 3
jeugd_A26 Stijlaart Ray Olympia Utrecht 3
jeugd_A26 Abakarov Arsen Verviers Montange 5
jeugd_A26 Akhmadov Amir Kampioen Gent 5
jeugd_A26 Ilyasov Wahid Kampioen Gent 7
jeugd_A26 Baas Darrel Olympia Utrecht 8
jeugd_A26 Modashev Adian Verviers Montange 9
jeugd_A29 Khakimov Adam Borz Antwerpen 1
jeugd_A29 Sadulaev Khalid Borz Antwerpen 2
jeugd_A29 Khamzaiov Amin Verviers Montange 3
jeugd_A29 Stelte Jay Olympia Utrecht 3
jeugd_A29 Gigiev Deni Borz Antwerpen 5
jeugd_A29 Gigiev Islam Borz Antwerpen 5
jeugd_A29 Ilyasov Ilman Kampioen Gent 7
jeugd_A29 Baas Reno Olympia Utrecht 8
jeugd_A29 Druppers Rens Olympia Utrecht 9
jeugd_A32 Mudayev Suliman Verviers Montange 1
jeugd_A32 Edvi Mitchell Olympia Utrecht 2
jeugd_A32 Mazhidov Mohammad Borz Antwerpen 3
jeugd_A32 Nogamerzaev Adam Borz Antwerpen 4
jeugd_A35 Gaysumov Malik Borz Antwerpen 1
jeugd_A35 Kagermanov Abou Mushab Verviers Montange 2
jeugd_A38 Sotiev Bouvaissar US Metro 1
jeugd_A38 Khaskhanov Abdurahim Borz Antwerpen 2
jeugd_A38 Dadaev Hamid Borz Antwerpen 3
jeugd_A42 Dauudov Deni Borz Antwerpen 1
jeugd_A42 Abdurarahman Akbiev Kampioen Gent 2
jeugd_A47 Arakelyan Levon Borz Antwerpen 1
jeugd_B32 Abdurashidov Ilyas Borz Antwerpen 1
jeugd_B32 Yakhodziev Mansur Kampioen Gent 2
jeugd_B32 Kogermanov Aboesajef Verviers Montange 3
jeugd_B32 Vagabov Mansour RC Sparta Kelmis 3
jeugd_B32 Amoev Akram Verviers Montange 5
jeugd_B32 Straub Rick Olympia Utrecht 5
jeugd_B35 Avtarkhanov Tchinguizkhan US Metro 1
jeugd_B35 Ozdamirov Ramzan Verviers Montange 2
jeugd_B38 Adalgiriev Imran Borz Antwerpen 1
jeugd_B38 Magomedov Radzhab RC Sparta Kelmis 2
jeugd_B38 Kagermanov Abubakar Verviers Montange 3
jeugd_B42 Gazakhemaev Muslim Verviers Montange 1
jeugd_B42 Dadaev Ahmed Borz Antwerpen 2
jeugd_B47 Sterkenburg Marcel De Halter Utrecht 1
jeugd_B47 Bigereev Malik Verviers Montange 2
jeugd_B47 Amoev Artour Verviers Montange 3
jeugd_B47 Arsanov Ramzan Verviers Montange 3
jeugd_B47 Khaskhanov Abdurrahmah Borz Antwerpen 5
jeugd_B47 Straub Tim Olympia Utrecht 5
jeugd_B47 Burzukayev Ibrahim Kampioen Gent 7
jeugd_B53 Curi Bujar US Metro 1
jeugd_B53 Sterkenburg Thyrone De Halter Utrecht 2
jeugd_B53 Shaipov Suleyman RC Sparta Kelmis 3
jeugd_B53 Ilyasov Islam Kampioen Gent 4
jeugd_B53 Abdulmajidov Sayfulla Borz Antwerpen 5
jeugd_B59 Burzukayev Magomed Kampioen Gent 1
jeugd_B59 Aliyev Abubakar Borz Antwerpen 2
jeugd_B59 Stelte Dylan Olympia Utrecht 3
jeugd_B59 Khaskhanov Magomed Borz Antwerpen 4
jeugd_B66 Pliev Ibrahim Kampioen Gent 1
jeugd_B66 Van Caeneghem Jonas Olympus Kapellen 2
jeugd_B66 Albakov Islam Borz Antwerpen 3
jeugd_B66 Hassab Chihab Olympus Kapellen 4
jeugd_B66 Arsamakov Rasul Kampioen Gent 5
jeugd_B85 Dadaev Abdulla Borz Antwerpen 1
jeugd_C 46 Dauchez Mathieu Calonne-Ricouart 1
jeugd_C 46 Dauchez Mickaël Calonne-Ricouart 2
jeugd_C 50 Adilovski Resul US Metro 1
jeugd_C 50 Umarov Imam RC Sparta Kelmis 2
jeugd_C 54 Adelgiriev Suleiman Borz Antwerpen 1
jeugd_C 54 Mathyssen Jesse Olympus Kapellen 2
jeugd_C 58 Gamboulatov Djakhar RC Sparta Kelmis 1
jeugd_C 58 Kandoussie Adam Olympia Utrecht 2
jeugd_C 58 Aliev Salman Verviers Montange 3
jeugd_C 58 Roelans Rick Olympus Kapellen 4
jeugd_C 63 Adilovski Omer US Metro 1
jeugd_C 63 Mohammadi N Sandow Arnhem 2
jeugd_C 63 Metgy Jordan Calonne-Ricouart 3
jeugd_C 63 Adjiev Alimkhan Borz Antwerpen 4
jeugd_C 69 Abdurashidov Bilal Borz Antwerpen 1
jeugd_C 69 Iriskhanov Khavaj US Metro 2
jeugd_C 69 Diana Salvatore Italy 3
jeugd_C 76 Vahabov Ali US Metro 1
jeugd_C 85 Maayev Ibragim Borz Antwerpen 1
jun_sen 57 Gazakhmaev Arsen Verviers Montange 1
jun_sen 57 Arshakyan A Olympia Utrecht 2
jun_sen 61 Somon Jordan Calonne-Ricouart 1
jun_sen 65 Mulder Wesley Bodyfit Amsterdam 1
jun_sen 65 Malikov Malik Borz Antwerpen 2
jun_sen 70 Sarojan A Sandow Arnhem 1
jun_sen 70 Mirzoev A Olympia Utrecht 2
jun_sen 70 Khederli Behad Borz Antwerpen 3
jun_sen 70 Ismailov Magomed Borz Antwerpen 4
jun_sen 74 Niaza M Sandow Arnhem 1
jun_sen 74 Dashaev Magomed Borz Antwerpen 2
jun_sen 74 Wichgers Rick Sandow Arnhem 3
jun_sen 86 Saraliev Zurab Borz Antwerpen 1
jun_sen 86 Faraji A Sandow Arnhem 2
jun_sen 86 Tashtamirov Musa Borz Antwerpen 3
jun_sen 97 Therani E Sandow Arnhem 1
jun_sen 125 Mohammadi Mahmond Sandow Arnhem 1
jun_sen 125 Istapaev Chadzji-Murad Borz Antwerpen 2
jun_sen 125 Ganbat Tulga Borz Antwerpen 3
jun_sen 125 Van Toor Timo Hercules Dordrecht 4

 

club Plaats Punten
Borz Antwerpen 1 60
Verviers Montange 2 48
Kampioen Gent 3 24
Olympia Utrecht 4 23
US Metro 5 23
Sandow Arnhem 6 11
De Halter Utrecht 7 9
RC Sparta Kelmis 8 9
Olympus Kapellen 9 5
Calonne Ricouart 10 2
Bodyfit Amsterdam 11 1
Hercules Dordrecht 12 0
Italy 13 0

 

Winnaars van een Gouden Gordel
Strekenburg Marcel De Halter Utrecht
Saraliev Zurap Borz Antwerpen
Abdurashidov Ilyas Borz Antwerpen
Somon Jordan Calonne-Ricouart

Gamboulatov Djhakhar                                      Sparta Kelmis

Khakimov Adam                                                Borz Antwerpen

Share